preloader
Przejdź do treści.

Menu

W ramach współpracy Poradni z naszym środowiskiem pedagogicznym w dobie walki z koronawirusem prezentujemy aktywności i akcje twórczych pedagogów, którzy w czasie pandemii podejmują się niezwykłych zadań. Prezentujemy dzisiaj pracę Pani pedagog Ewy Żukowskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pasłęku. Zapraszamy do zapoznania się z Jej prezentacją:

„Od kiedy Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku zostało Szkołą Podstawową nr 1 w Pasłęku staramy się bardzo oswoić mury szkolne, klasy, korytarze, aby były atrakcyjne dla naszych najmłodszych uczniów oraz dla naszych przedszkolaków. W czasie pandemii koronawirusa, w oczekiwaniu na naszych uczniów (niestety, bez ich udziału)  postanowiliśmy "dokończyć" jedno z zadań grupy projektowej „SAMA”, „Gram bez prądu” i wymalować na szkolnym parkingu (byłym parkingu) ścieżki gier podwórkowych. Przed lekcjami, po lekcjach, na przerwach nasze dzieci, nie tylko te najmłodsze, będą mogły się bawić, skakać, doskonalić swoją koordynację ruchową i nie tylko!”

Leonora Ewa Żukowska

Pani Ewo,

Gratulujemy pomysłu. Pani praca przyniesie wiele radości dzieciom, a także mamy nadzieję młodzieży. Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim optymizmem.


Pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Pasłęku

Oto kilka zdjęć dokumentujących pracę Pani Ewy.

 

Zarządzanie Kryzysowe

Działka na sprzedaż

 

Newsletter

Wydarzenia

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski