Składy osobowe Komisji
Kadencja Rady Powiatu w Elblągu 2018-2023
Komisja Rewizyjna
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko- funkcja |
---|---|---|
1. |
Biczak Elżbieta | Przewodniczący |
2. |
Barton Dariusz | Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Kogut Roman | Sekretarz |
4. |
Ponichtera Dariusz | Członek |
5. |
Bieliński Robert | Członek |
Komisja Budżetu i Finansów oraz Rozwoju Gospodarczego
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko - funkcja |
---|---|---|
1. |
Kogut Roman | Przewodniczący |
2. |
Rutkowski Zbigniew |
Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Matukiewicz Jacek | Członek |
Komisja Zagospodarowania Przestrzennego, Nadzoru Budowlanego, Gospodarki Nieruchomościami, Transportu, Komunikacji i Dróg Publicznych
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko - funkcja |
---|---|---|
1. |
Sidor Andrzej | Przewodniczący |
2. |
Biczak Elżbieta | Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Cezary Terech | Członek |
Komisja Rolnictwa i Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko - funkcja |
---|---|---|
1. |
Popiołek Lech | Przewodniczący |
2. |
Sidor Andrzej | Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Cezary Terech |
Członek |
Komisja Bezpieczeństwa, Porządku Publicznego i Obronności
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko - funkcja |
---|---|---|
1. |
Chojnacka – Borosiewicz Krystyna | Przewodnicząca |
2. |
Rozenbajgier Tomasz |
Z-ca Przewodniczącej |
3. |
Ponichtera Dariusz | Członek |
Komisja Zdrowia, Rodziny i Polityki Socjalnej
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko - funkcja |
---|---|---|
1. |
Bieliński Robert | Przewodniczący |
2. |
Zamojcin Marek | Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Gago Krzysztof | Członek |
Komisja Edukacji, Sportu i Spraw Obywatelskich
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko - funkcja |
---|---|---|
1. |
Rozenbajgier Tomasz | Przewodniczący |
2. |
Sidor Andrzej | Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Matukiewicz Jacek | Członek |
Komisja Kultury, Dziedzictwa Narodowego, Turystyki i Promocji Powiatu
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko - funkcja |
---|---|---|
1. |
Barton Dariusz | Przewodniczący |
2. |
Bieliński Robert | Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Rutkowski Zbigniew | Członek |
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Lp. |
Nazwisko i imię |
Stanowisko - funkcja |
---|---|---|
1. |
Ponichtera Dariusz | Przewodniczący |
2. |
Chojnacka – Borosiewicz Krystyna | Z-ca Przewodniczącego |
3. |
Kogut Roman | Członek |