W ramach współpracy Poradni z naszym środowiskiem pedagogicznym w dobie walki z koronawirusem prezentujemy aktywności i akcje twórczych pedagogów, którzy w czasie pandemii podejmują się niezwykłych zadań. Prezentujemy dzisiaj pracę Pani pedagog Ewy Żukowskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pasłęku. Zapraszamy do zapoznania się z Jej prezentacją:

„Od kiedy Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku zostało Szkołą Podstawową nr 1 w Pasłęku staramy się bardzo oswoić mury szkolne, klasy, korytarze, aby były atrakcyjne dla naszych najmłodszych uczniów oraz dla naszych przedszkolaków. W czasie pandemii koronawirusa, w oczekiwaniu na naszych uczniów (niestety, bez ich udziału)  postanowiliśmy "dokończyć" jedno z zadań grupy projektowej „SAMA”, „Gram bez prądu” i wymalować na szkolnym parkingu (byłym parkingu) ścieżki gier podwórkowych. Przed lekcjami, po lekcjach, na przerwach nasze dzieci, nie tylko te najmłodsze, będą mogły się bawić, skakać, doskonalić swoją koordynację ruchową i nie tylko!”

Leonora Ewa Żukowska

Pani Ewo,

Gratulujemy pomysłu. Pani praca przyniesie wiele radości dzieciom, a także mamy nadzieję młodzieży. Dziękujemy za podzielenie się z nami swoim optymizmem.

Pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Pasłęku

Oto kilka zdjęć dokumentujących pracę Pani Ewy.