preloader
Przejdź do treści.

Menu

19 września uczniom Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym złożył wizytę holenderski poeta – Arco van Ieperen. Jest on lektorem języka angielskiego na elbląskiej uczelni PWSZ. Udziela się w również w Elbląskim Klubie Literackim.

 

W ramach zajęć z języka angielskiego uczniowie z wszystkich klas naszej szkoły udali się na dwugodzinne warsztaty. Wspólnie z panem Ieperenem czytaliśmy i interpretowaliśmy jego wiersze, takie jak:”The Counterweight of Beauty”, „Hiccup” czy „Hallowe’en”. Mieliśmy również okazję poznać tajniki sztuki pisania. Na zakończenie wręczyliśmy poecie grafikę wykonaną przez uczennicę naszej szkoły.

Podsumowując - to spotkanie z prawdziwym i doświadczonym twórcą pozwoliło nam na odkrycie nowych możliwości i talentów, a także na zupełnie inne spojrzenie na literaturę i porównanie jej ze sztuką. Z pewnością otworzyło nam umysły na nowe inspiracje i uruchomiły wyobraźnię.

 

Alicja Święcka, kl.III, LP GG

Zarządzanie Kryzysowe

Działka na sprzedaż

 

Newsletter

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski