Podziel się historiami, doświadczeniami i wspomnieniami z bycia stypendystą, pokaż, jakie możliwości dało Ci stypendium i jak je wykorzystałeś, opowiedz o tym, co udział w programie stypendialnym zmienił.

Twoją stypendialną opowieść możesz stworzyć pisząc krótki tekst, kręcąc filmik, robiąc zdjęcia, prowadząc blog lub fotoblog.

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 10 września 2012 r.

Prace finalistów Konkursu „Moje Stypendium – Opowieści stypendialne" zostaną zaprezentowane na portalu www.mojestypendium.pl, gdzie Internauci w głosowaniu wybiorą najlepsze. Na zwycięzców czekają tablety multimedialne i inne nagrody rzeczowe.

Konkurs jest adresowany do byłych i obecnych stypendystów, krajowych i zagranicznych programów stypendialnych. Do Konkursu można nadsyłać prace indywidualnie lub zespołowo max. 3 osoby w zespole).

Organizatorami Konkursu są Fundacją Orange i Fundacja Dobra Sieć.

Patroni medialni: Wirtualna Polska, Portal studencki dlastudenta.pl, Radio Kampus, Studencki portal studentnews.pl.

Więcej informacji na temat Konkursu można znaleźć w regulaminie Konkursu lub pisząc na adres konkurs@mojestypendium.org.