W miniony poniedziałek (6 maja) w Hali Sportowej Zespołu Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu rozegrano turniej Finałowy Mistrzostw Województwa SZS Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII - VIII) w unihokeju dziewcząt i chłopców.

Najlepszą szkołą w klasyfikacji końcowej została Szkoła Podstawowa z Godkowa, która wywalczyła złote medale w obydwu kategoriach – dziewcząt
i chłopców.

Mistrzynie wystąpiły w składzie: Antonina Dzika, Zuzanna Gajownik, Milena Jurysta, Emilia Mindza, Izabela Skolmowska, Alicja Stocka, Martyna Tucka, Wiktoria Tucka opiekun – Michał Dutkiewicz.

Mistrzowie wystąpili w składzie: Szymon Bloch, Paweł Bogdański, Damian Bromiński, Sebastian Ciarciński, Hubert Jaczewski, Miłosz Jurysta, Maksymilian Mindza, Józef Siwicki, Dominik Szymański, Karol Świstak – opiekun Michał Dutkiewicz.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w kategorii dziewcząt i chłopców zawodniczki i zawodnicy otrzymali medale, a zespoły puchary i dyplomy.

Medale, puchary i dyplomy wręczył Janusz Pająk członek Zarządu Warmińsko– Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, Przewodniczący Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji Zespołu Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu za udostępnienie hali sportowej na przeprowadzenie rozgrywek.

Zawody są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Źródło: Michał Dutkiewicz

SP Godkowo