Przejdź do treści.

Menu

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła, dnia 19. kwietnia, aktywnie włączyła się w obchody 81. rocznicy powstania w getcie warszawskim. W związku z tym zorganizowaliśmy różnorodne inicjatywy, aby uczcić pamięć bohaterów tamtych czasów.
Gazetka edukacyjna: Nasza szkolna gazetka została przygotowana specjalnie z okazji tego wydarzenia. Znajdziecie w niej interesujące artykuły, wywiady oraz ciekawostki związane z powstaniem w getcie warszawskim.
Quiz wiedzy o Powstaniu w Getcie: Dla chętnych uczniów przygotowaliśmy również quiz, który sprawdzi ich wiedzę na temat wydarzeń związanych z powstaniem w getcie warszawskim. Będzie to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na ten temat.
Żonkile dla nauczycieli i uczniów: Wykonaliśmy piękne żonkile, które zostaną przypięte nauczycielom i uczniom w naszej szkole. Kwiaty te symbolizują pamięć i hołd dla mieszkańców getta warszawskiego.
Akcja uliczna: Grupa naszych uczniów wybierze się autobusem linią 16, aby przypomnieć pasażerom o rocznicy wybuchu powstania. Włączamy się w ogólnopolską akcję Żonkil, aby upamiętnić ofiary i bohaterów tych tragicznych wydarzeń.
Dzięki tym inicjatywom pragniemy pokazać naszą solidarność, pamięć i szacunek dla wszystkich, którzy walczyli o wolność i godność podczas powstania w getcie warszawskim. Pamiętajmy o tych bohaterach i uczcijmy ich pamięć w sposób godny i szlachetny.
Niech ta pamięć pozostanie z nami na zawsze.

Info: LSP

bip.powiat.elblag.pl

bip

Nieruchomość w Rangórach k. Elbląga do sprzedaży

Połącz się z tłumaczem

Zarządzanie Kryzysowe

Zarządzanie kryzysowe

Film Promocyjny 2023

Newsletter

Wydarzenia

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski