Dyrekcja i grono pedagogiczne oraz społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku mają zaszczyt zaprosić tegorocznych ósmoklasistów na Dni Otwarte szkoły.

Dni Otwarte w ZSEiT odbędą się w dniu 21 marca w godzinach od 9.00 do 13.00. Oprócz tegorocznych absolwentów szkół podstawowych serdecznie zapraszamy także rodziców, nauczycieli i szkolnych doradców zawodowych.

Podczas Dni Otwartych zaprezentujemy nie tylko ofertę edukacyjną, obiekty szkolne, wyposażenie i przyjazną przestrzeń kształcenia, wskażemy także możliwości rozwijania dodatkowych pasji i zainteresowań. Pragniemy również poinformować Państwa, że w pracowniach szkoły omówione zostaną szczegóły kształcenia w ramach poszczególnych zawodów i specjalności wraz z całym szeregiem praktycznych informacji mogących zainteresować potencjalnych kandydatów. W przystępny i profesjonalny sposób nauczyciele/liderzy kierunków kształcenia wraz z uczniami odsłonią tajniki nauki w różnych zawodach. Przybliżą również informacje na temat bardzo ważnego elementu kształcenia zawodowego, jakim są staże i praktyki zawodowe poza granicami kraju.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w formie spaceru wirtualnego oraz osobistego spotkania z pracownikami i uczniami placówki, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i fachowo poinformują o możliwościach kształcenia i osobistego rozwoju w obrębie wybranych profili.

Osoba do kontaktu:

Anna Zalewska