9 lutego 2024 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbył się apel podsumowujący naukę w I śródroczu. Dyrekcja szkoły wyróżniła i nagrodziła uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i najwyższą frekwencję. W apelu uczestniczyli zaproszeni goście: Starosta Elbląski p. Maciej Romanowski oraz Wiceburmistrz Pasłęka p. Marek Sarnowski, którzy pogratulowali najlepszym uczniom w szkole. Jednocześnie życzyli nauczycielom i młodzieży owocnej pracy w II półroczu, kolejnych sukcesów w nauce oraz w pracy dydaktycznej.

Najlepsi uczniowie (ze średnią ocen co najmniej 4,75) to: Weronika Drzewiecka kl. II ET, Michał Stachyra kl. II ET, Dawid Michałowski kl. V ET, Dawid Koladyński kl. III OL, Anna Rudyk kl. IV OL, Katarzyna Kubaszek kl. IV ET, Sebastian Machnio kl. I OPW, Julia Koczara kl. III OL, Natalia Mazurek kl. II GT, Aleksandra Łubkowska kl. II ET, Sara Winogrodzka kl. IV OL.

Ponadto wyróżnieni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją. Są to: Aleksandra Łubkowska kl. II ET, Alan Cichocki kl. II OPW, Filip Ludwinowicz kl. II OPW, Bartosz Paluch kl. II OPW, Paweł Strzępa kl. II OPW, Mateusz Głuch kl. II GT, Magda Kulesza kl. II AT oraz uczniowie klas I branżowych z blisko stuprocentową frekwencją – Dawid Juchniewicz kl. I MB, Dominik Smoliński kl. I SB i Dominik Sokół kl. I SB.

Na zakończenie opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Monika Kucińska podziękowała za zaangażowanie i współpracę uczniom, którzy w tym roku zakończyli pracę w Samorządzie Uczniowskim oraz oficjalnie przedstawiła całej społeczności szkolnej obecny skład zarządu SU.

Info: Marzena Pankiewicz