XII WIOSENNE TARGI OGRODNICZE

Stare Pole, 22-23 kwietnia 2023 r.

www.podr.pl, e-mail: targistarepole@podr.pl,

tel. 55/270 11 11, 270 11 47

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, już po raz dwunasty, organizujemy dla Państwa Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu. Targi stały się wydarzeniem cyklicznym, które wpisuje się w kalendarz imprez plenerowych odbywających się na naszym terenie.

Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej oferujące m.in.: materiał szkółkarski – owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz nasiona i rozsadę warzyw. Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów zajmujących się ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, a także oferujące nawozy i środki ochrony roślin, obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku, Targom towarzyszyć będzie wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych oraz sprzedaż produktów spożywczych, bezpośrdnio z gospodarstw, w ramach rolniczego handlu detalicznego.

Nasi Goście będą mieli również okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii, stoisk z produktami przetwórstwa spożywczego i „wesołego miasteczka”.

Mamy nadzieję, że bogata oferta XII Wiosennych Targów Ogrodniczych spełni oczekiwania wszystkich zwiedzających – umożliwi miłe spędzenie czasu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach wystawców z kraju i z zagranicy oraz do odwiedzenia targów przez gości i mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Informacja dla wystawców: warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie i przesłanie wybranej właściwej KARTY ZGŁOSZENIA oraz dokonanie wpłaty na konto Organizatora podane w zgłoszeniu.

Karty zgłoszenia uczestnictwa w Targach można przesłać pocztą na adres:

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu, Oddział w Starym Polu,

ul. Marynarki Wojennej 21, 82-220 Stare Pole, z dopiskiem „WTO Stare Pole”

e-mailem na adres: targistarepole@podr.pl lub faxem 55/270 11 62

Kontakt z biurem Targów: Adam Kopeć, tel. 55/270 11 47 lub 797 010 593, e-mail: a.kopec@podr.pl

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania Targów, jeśli nie będą się one mogły odbyć ze względu na przepisy związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19 lub zarządzeniami władz państwowych.

W ZWIĄZKU Z DECYZJĄ WŁADZ PAŃSTWOWYCH O ZAJĘCIU HOTELU,

NIE GWARANTUJEMY NOCLEGU I WYŻYWIENIA.

OSOBOM ZAINTERESOWANYM NOCLEGAMI POLECAMY ZAKWATEROWANIE

W GOSPODARSTWACH AGROTURYSTYCZNYCH LUB HOTELACH W OKOLICY.

INFORMACJA NA TEN TEMAT DOSTĘPNA POD NR. TEL. 55/270 11 79, 797 010 692

FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE: