Zdjęcie numer 1 w artykule: Ostatnia projektowa, zagraniczna promocja Krainy Kanału Elbląskiego na targach UKRAINE 2011 w KijowieZdjęcie numer 2 w artykule: Ostatnia projektowa, zagraniczna promocja Krainy Kanału Elbląskiego na targach UKRAINE 2011 w KijowieZdjęcie numer 3 w artykule: Ostatnia projektowa, zagraniczna promocja Krainy Kanału Elbląskiego na targach UKRAINE 2011 w Kijowie

Wyjazd na targi do Kijowa 4-6.10.2011 r. był ostatnim zagranicznym przedsięwzięciem partnerów projektu „Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego”.Przedstawiciele powiatu: ostródzkiego, elbląskiego oraz iławskiego uczestniczyli w 18 Międzynarodowych Targach Turystycznych w Kijowie. W targach obowiązkowo uczestniczyła makieta pochylni Oleśnica, która tak jak i w innych krajach, robiła wrażenie na gościach odwiedzających stoisko Krainy Kanału Elbląskiego i przyciągnęła najwięcej zwiedzających. Informatorzy reprezentujący partnerów projektu posługiwali się w swojej pracy na stoisku przygotowanymi wcześniej profesjonalnymi narzędziami materiałami promocyjnymi zrealizowanymi w ramach projektu: mapy, przewodniki, płyty z filmami i prezentacjami, gadżety).
Stoisko KKE zaszczycili swą obecnością samorządowcy województwa i powiatu ostródzkiego, a m.in: Anna Wasilewska , członek zarządu województwa, Włodzimierz Brodiuk , Starosta Ostródzki oraz Jerzy Adamowicz , członek zarządu powiatu, a także Dyrektor Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Kijowie , Włodzimierz Szczurek i przedstawiciele Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie.
Stoisko promocyjne na Międzynarodowych Targach Turystycznych UKRAINE 2011 w Kijowie to ostatnie wspólne przedsięwzięcie zagraniczne partnerów w ramach realizacji projektu.

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Ostatnia projektowa, zagraniczna promocja Krainy Kanału Elbląskiego na targach UKRAINE 2011 w Kijowie
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Ostatnia projektowa, zagraniczna promocja Krainy Kanału Elbląskiego na targach UKRAINE 2011 w Kijowie
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Ostatnia projektowa, zagraniczna promocja Krainy Kanału Elbląskiego na targach UKRAINE 2011 w Kijowie
Zdjęcie numer 4 galerii dla artykułu: Ostatnia projektowa, zagraniczna promocja Krainy Kanału Elbląskiego na targach UKRAINE 2011 w Kijowie