Miło nam poinformować, że uczennica klasy III Liceum Sztuk Plastycznych, Karolina Kryjom, wygrała pierwszą nagrodę w Konkursie plastycznym na najlepszy plakat do spektaklu dla dzieci. Organizatorem konkursu był Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

Plakat naszej uczennicy promuje sztukę „Kaczuszkowa karuzela”, której premiera już 28 maja.

Jak czytamy na stronie internetowej teatru: „Najnowszy choreograficzno-muzyczny spektakl dla dzieci. „Kaczuszkowa karuzela” w reżyserii i choreografii Jakuba Lewandowskiego to najlepsze wiersze Juliana Tuwima, które w kolorowej scenerii ożyją na scenie. Siedem kaczuszek i jedna karuzela, wokół której toczy się opowieść. Kaczuszki opowiedzą nam o czym plotkują ptaki w ptasim radio i gdzie są okulary pana Hilarego. Dowiemy się dlaczego sapie lokomotywa, poznamy Słonia Trąbalskiego i całą rodzinę Tralalińskich oraz roztrzepanego Grzesia. Ulubieni bohaterowie wierszy Tuwima pojawią się na jednej scenie”.

Karolinie z całego serca serdecznie gratulujemy!

info: LSP

Kaczuszkowa karuzela