Starosty Elbląskiego
z dnia 15 kwietnia 2011 r.

w sprawie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków, polegającej na założeniu ewidencji budynkowej i lokalowej oraz dostosowaniu użytków gruntowych do stanu faktycznego na gruncie dla obrębów ewidencyjnych: Huta Żuławska, Jagodnik, Kamiennik Wielki, Majewo, Milejewo, Ogrodniki, Piastowo, Pomorska Wieś, Rychnowy, Wilkowo, Zajączkowo i Zalesie w gminie Milejewo, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie, a także zmiany numeracji działek w obrębach ewidencyjnych: Kamiennik Wielki, Majewo, Piastowo, Pomorska Wieś, Rychnowy, Wilkowo i Zajączkowo w gminie Milejewo, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie.

Na podstawie art. 24a ust.8 ustawy z dnia 17 maja 1989r. Prawo Geodezyjne i Kartograficzne Dz. U. Nr 193 z 2010 r. poz. 1287 z późniejszymi zmianami) informuję, że projekt operatu opisowo-kartograficznego modernizacji ewidencji gruntów dotyczący założenia ewidencji budynków i lokali oraz dostosowaniu użytków gruntowych do stanu faktycznego na gruncie dla obrębów ewidencyjnych: Huta Żuławska, Jagodnik, Kamiennik Wielki, Majewo, Milejewo, Ogrodniki, Piastowo, Pomorska Wieś, Rychnowy, Wilkowo, Zajączkowo i Zalesie w gminie Milejewo, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie, a także zmiany numeracji działek w obrębach ewidencyjnych: Kamiennik Wielki, Majewo, Piastowo, Pomorska Wieś, Rychnowy, Wilkowo i Zajączkowo w gminie Milejewo, powiat elbląski, województwo warmińsko-mazurskie, staje się operatem ewidencji gruntów i budynków.
W terminie do dnia 16 czerwca 2011r każdy, czyjego interesu prawnego dotyczą dane zawarte w ewidencji budynków ujawnione w operacie opisowo-kartograficznym, może zgłaszać zarzuty do tych danych.
Informacja została ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego Nr 60, poz. 1017 w dniu 17 maja 2011r.

Starosta Elbląski
mgr Sławomir Jezierski