Ruszył nabór zgłoszeń do konkursu PRO Warmia i Mazury 2021. Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego serdecznie zaprasza do udziału w dziesiątej edycji konkursu „PRO Warmia i Mazury”.

Jest to inicjatywa, w której nagradzane są najlepsze projekty promocyjne realizowane przez samorządy lokalne (gminy i powiaty) z województwa warmińsko-mazurskiego, instytucje otoczenia biznesu i instytucje naukowe działające na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (m.in.: inkubatory przedsiębiorczości, parki naukowo-technologiczne, specjalne strefy ekonomiczne, agencje rozwoju regionalnego, izby i centra gospodarcze, biura obsługi inwestorów, uczelnie wyższe, instytuty naukowe, klastry) a także po raz kolejny zapraszamy do udziału instytucje podległe samorządom, które swoją pracą budują pozytywny wizerunek naszego regionu.

Konkurs obejmuje dwie kategorie:
- promocja ogólna – do której można zgłaszać projekty przedstawiające działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności turystycznej regionu, promujące wydarzenia sportowe, aktywny wypoczynek, inicjatywy kulturalne lub inicjatywy ekologiczne,
- promocja gospodarcza – do której można zgłaszać projekty przedstawiające działania promocyjne na rzecz wzrostu atrakcyjności gospodarczej województwa/powiatu/gminy/miasta, w tym działania promocyjne mające na celu przyciągnięcie inwestycji.

Zgłoszenie projektów do Konkursu wymaga wypełnienia i przesłania drogą elektroniczną e-formularza zgłoszenia (formularz dostępny jest na stronie  https://festiwal.warmia.mazury.pl/zgloszenie-do-konkursu/) oraz prezentacji w formie elevator pitch – link do prezentacji należy podać w e-formularzu.

Nabór zgłoszeń potrwa do 10 maja 2022 roku włącznie.

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu znajdziecie Państwo na stronie https://festiwal.warmia.mazury.pl/konkurs-pro/

Poza nagrodami w postaci statuetek i dyplomów, planujemy produkcję minireportaży oraz kampanię promocyjną w Internecie. Materiały, które powstaną z udziałem nagrodzonych (laureatów i wyróżnionych) przekażemy Państwu do wykorzystania bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

W przypadku wątpliwości lub pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Krystyna Jabłońska

Inspektor