Forum Animatorów Społecznych poszukuje osób chętnych do udziału w projekcie „ARO – Akademia Rozwoju Osobistego”, które są chętne do zmiany swojej sytuacji życiowej i spełniają następujące warunki:

• są w wieku 18 – 64 lat,
  • mieszkają na terenie powiatu elbląskiego (z wyłączeniem Gminy Milejewo i Miasta Elbląg),

Projekt podzielony jest na 4 etapy:

Etap 1: diagnoza potrzeb i predyspozycji Uczestnika Projektu (indywidualne spotkania z psychologiem i doradcą zawodowym),

Etap 2: Kuźnia optymizmu – aktywizacja społeczno – zdrowotno – edukacyjna (warsztat Kuźnia optymizmu, indywidualne spotkania z psychologiem, trening kompetencji i umiejętności społecznych, inicjatywy lokalne),

Etap 3: Kuźnia fachowców – aktywizacja zawodowa i edukacyjna (warsztaty poszukiwania pracy, szkolenie ICT – kurs komputerowy z certyfikowanym egzaminem, indywidualne szkolenie zawodowe),

Etap 4: Aktywizacja zawodowa – staże zawodowe (DLA CHĘTNYCH).

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY, organizator zapewnia poczęstunek na czas trwania warsztatów i materiały edukacyjne.

Termin projektu został wyznaczony na luty – kwiecień 2022 r. oraz dodatkowo dla chętnych 3 miesięczny staż.

Działania projektowe będą odbywać się w mieście Elbląg.

Link do wydarzenia na Facebook: https://fb.me/e/1E7iKWvKk.

Zachęcamy do zapoznania się z „Regulaminem uczestnictwa w projekcie pn. „ARO – Akademia Rozwoju Osobistego”.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu Forum Animatorów Społecznych pod nr tel.: 795 050 348.

pdf UMOWA UCZESTNICTWA w projekcie ARO (1) (228 KB) pdf Regulamin ARO (592 KB)