Zapraszamy do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 17-19 września 2021 r. Jest to akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

Ubiegłoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się we wrześniu 2020 r., po raz pierwszy była zorganizowana w nowej formule – całkowicie online.

W tym roku stawiamy na wydarzenie w formule hybrydowej. Decyzję o otwarciu projektów pozostawiamy Państwu, oczywiście biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiczną w kraju. Główną korzyścią z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji. Dlatego też liczymy na Państwa zaangażowanie przy tegorocznej edycji. W ramach DOFE, jeśli sytuacja na to pozwoli, mogą Państwo zaproponować udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub zorganizować dodatkowe wydarzenie. Na naszej stronie dniotwarte.eu będziemy również publikować materiały video – warsztaty, wirtualne spacery czy webinary, przygotowane przez Beneficjentów. Zachęcamy do ich przekazywania.

Ponadto zachęcamy do udziału w konkursie dla Beneficjentów „Pokaż swój projekt”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału video, który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na Państwa działalność. Dla laureatów konkursu przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wszystkie wydarzenia i materiały video przekazane przez Państwa zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt mailowy: rpowim@warmia.mazury.pl.

info:warmia.mazury.pl