Serdecznie zapraszamy wszystkich muzycznie uzdolnionych uczniów z całej Polski do wzięcia udziału w drugiej edycji największego w Polsce programu stypendialnego.
“e-Bank Talentów 2021” jest to pionierski projekt skierowany do najzdolniejszych młodych artystów od 13 do 22 roku życia z całej Polski.

Misją naszego programu jest odnalezienie najbardziej uzdolnionych artystycznie młodych muzyków oraz zapewnienie im pomocy w budowaniu kariery.

W ramach programu każdy z 40 wyłonionych stypendystów otrzyma możliwość indywidualnych lekcji mistrzowskich oraz spotkań z wybitnymi autorytetami z dziedzin pokrewnych - pomocnych w budowaniu kariery. Zajęcia poprowadzą m.in. @ Adam Sztaba, @Jakub Józef Orliński, Krzesimir Dębski, @Grupa MoCarta, Marek Sierocki oraz wielu innych.

Podczas II edycji stypendyści dowiedzą się jak zbudować zespół, współpracować z mediami, jak chronić swoje prawo intelektualne - autorskie oraz jak rozpocząć komponowanie muzyki filmowej. Ponadto w ramach programu każdy stypendysta zgłębi tajniki produkcji muzycznej, prezencji medialnej, podstaw improwizacji, PR-u i rozwoju osobistego.

W ramach programu e-Bank Talentów 2021 prowadzimy nabór do klas:

• akordeonu - Klaudiusz Baran,
  • wiolonczeli - Tomasz Strahl, @Jakub Dubik, @Marcin Zdunik, Piotr Hausenplas,
  • skrzypiec - @Agata Szymczewska, @Janusz Wawrowski, @Jakub Jakowicz,
  • altówki - @Katarzyna Budnik,
  • saksofonu - @Paweł Gusnar.

Aby wziąć udział w programie należy:

1. Nagrać krótki materiał audio-video prezentujący umiejętności artystyczne.
  2. Wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy na www.BankTalentow.com/aplikuj.

Do poprzedniej edycji programu zgłosiło się ponad pół tysiąca osób z całej Polski! Przypominamy, że zgłoszenie i udział w programie są całkowicie darmowe a w przypadku takiej samej punktacji konkursowej decyduje kolejność zgłoszeń.

Głównymi partnerami programu jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Instytut Muzyki i Tańca. Organizatorem projektu jest Fundacja Master Art.

Aplikacje do programu przyjmujemy do dnia 25 czerwca 2021.

Info: Natalia Wódka, e-Bank Talentów