Szkoły naszego Powiatu co roku mogą pochwalić się sukcesami w rankingach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Technikum nr 1 w Zespole Szkół w Pasłęku uzyskało VII miejsce w województwie warmińsko-mazurskim w XXIII Rankingu Techników „ Perspektywy 2021” oraz 223 miejsce w kraju i otrzymało tytuł honorowy „Najlepsze Technika w Polsce - Srebrna Szkoła 2021”.

Osiągnięcie to zostało uhonorowane specjalnym Dyplomem przyznanym przez miesięcznik Perspektywy oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie.

Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie , z którym szkołą od wielu lat współpracuje , przekazał Dyrekcji Szkoły oraz Gronu Pedagogicznemu podziękowania i wyrazy uznania za „ kształtowanie Szkoły bogatej w wartości, za pasję i pedagogiczny profesjonalizm”.

Dołączając się do gratulacji, życzymy całej społeczności szkolnej dalszych sukcesów, wytrwałości i wspaniałych wyników na egzaminach zewnętrznych.

Więcej szczegółów: https://www.powiat.elblag.pl/pl/strona-glowna-2/6249-sukces-zespolu-szkol-w-rankingu-perspektyw-2021

pdf List gratulacyjny dla Dyrektora Zespołu Szkół w Pasłęku (281 KB) pdf Dyplom (466 KB)