Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolska akcja, w której organizatorzy pokazują i zachęcaja Was do pokazywania, jak wiele zmienia się w naszym kraju, wokół nas, w naszym codziennym życiu dzięki Funduszom Unii Europejskiej.

Akcja trwa już od siedmiu lat, a tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo w całości odbywa się on-line.

Na początku akcji organizatorzy ruszają z dwoma konkursami z cennymi nagrodami. Rozejrzyj się wokół siebie, przyłącz się do akcji, nagraj krótki film, weź udział w konkursach i wygrywaj!

Konkursy zostaną rozstrzygnięte w kulminacyjny weekend Dni Otwartych Funduszy Europejskich już niebawem, bo 25-27 września 2020 r.

To właśnie w te trzy dni uczestnicy będą mogli skorzystać z mnóstwa atrakcji, które przygotowali dla nich organizatorzy. Na stronie dniotwarte.eu pojawią się m.in. koncerty, pokazy, łączenia na żywo z różnych zakątków Polski, wirtualne wycieczki, warsztaty, konkursy i quizy, webinaria  oraz wiele, wiele innych ciekawych wydarzeń.

A teraz czas na konkursy!

Bliżej, niż myślisz!

Jeśli nie sięgałeś bezpośrednio po unijne dotacje, ale w jakiś sposób Ty lub Twoi bliscy i znajomi korzystaliście lub korzystacie z tego, co z nich powstało, to konkurs „Bliżej, niż myślisz!” jest waśnie dla Ciebie!

Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz! Rozejrzyj się, nagraj krótki filmik i pokaż nam, co zmieniło się w Twojej okolicy dzięki wsparciu ze środków unijnych. Możesz  też opowiedzieć swoją historię o tym, co środki unijne zmieniły w Twoim życiu, pracy, nauce lub czasie wolnym.

Na autorów najlepszych filmików czekają nagrody: 5 000zł, 3 000 zł i 2 000 zł! Czekamy na Twój filmik! Sprawdź szczegóły!

Pokaż nam swój projekt!

Jeśli natomiast Ty, Twoja firma lub instytucja zdobyliście unijną dotację i realizowaliście lub realizujecie jakiś projekt z funduszy UE, to również możesz nakręcić o nim krótki film i się nim pochwalić. Weź udział w konkursie „Pokaż nam swój projekt”.

Do wygrania wysokiej jakości kamera, aparat, a dla zwycięzcy organizatorzy przewidują coś specjalnego – nagranie profesjonalnego filmu i szeroka promocja! Sprawdź szczegóły!

Organizatorzy akcji

Dni Otwarte Funduszy Europejskich są organizowane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi wszystkich województw oraz instytucjami wdrażającymi Fundusze Europejskie w Polsce.

Akcja jest częścią szerszej kampanii prowadzonej przez Komisję Europejską: #europeinmyregion.

info: https://dniotwarte.eu

Dni otwarte Funduszy Europejskich - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa