Liceum Sztuk Plastycznych może pochwalić się kolejnym sukcesem. Tym razem powodów do dumy przysporzyła nam Matylda Huryn, uczennica klasy III.

20 listopada 2019 Matylda otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2019/2020.

Stypendium zostało przyznane ze względu na najwyższą średnią ocen w szkole – 5,64 w roku szkolnym 2018/2019. Poza tym, Matylda wyróżnia się nie tylko wysokimi wynikami w nauce z przedmiotów artystycznych i ogólnokształcących, ale również aktywnym udziałem w życiu szkoły. Posiada wysoką kulturę osobistą, co odzwierciedla wzorowym zachowaniem. Z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem podchodzi do obowiązków szkolnych, o czym świadczy wysoka frekwencja na zajęciach - 92,34%.

Matylda angażuje się w wiele przedsięwzięć na rzecz szkoły , bierze udział w wielu uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych, organizuje własne wystawy intermedialne oraz pomaga w organizacji wystaw innym.

Dodatkowo, uczennica bierze udział w różnego rodzaju konkursach, m.in. konkurs na projekt drzwi firmy DRE, a także konkurs Modern Students z języka angielskiego. Uczestniczyła w plenerze malarskim w Nałęczowie.

Uczennica wyróżnia się ambicją i rzetelnością w artystycznym rozwoju oraz sukcesywnym działaniem na rzecz szkoły i klasy. Życzymy Matyldzie dalszych sukcesów i dynamicznego rozwoju.

LSPGG