Został rozstrzygnięty wojewódzki konkurs fotograficzny pt. „Drzewa architekci krajobrazu i świadkowie historii” i jest nam niezmiernie miło poinformować, że drugie miejsce zajął Bartłomiej Kreczmer, uczeń klasy 1a LO Zespołu Szkół w Pasłęku.

Organizatorem konkursu był Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu. Wręczenie dyplomów i nagród ufundowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie odbyło się na konferencji przyrodniczej podsumowującej konkurs. Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać niezwykle ciekawego wykładu na temat drzew, który wygłosił prof. dr hab. Stanisław Czachorowski z UWM.

Organizatorzy konkursu podkreślali, że w tym roku rywalizacja była szczególnie duża, o czym świadczy bardzo duża liczba uczestników (nadesłano prawie 200 prac w czterech kategoriach wiekowych) oraz bardzo wysoki poziom wykonanych fotografii.

Gratulujemy!