Uprzejmie informujemy o trwającej rekrutacji nowych przedstawicieli Województwa Warmińsko-Mazurskiego do Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk. Rada Młodzieżowa jest jednym z organów Euroregionu Bałtyk, a jej rolą jest zapewnienie uwzględnienia głosu młodzieży w codziennej działalności Euroregionu. Każdy region członkowski wyznacza swojego przedstawiciela do Rady, może także wyznaczyć jego zastępcę. Członkowie Rady uczestniczą w posiedzeniach Prezydium Euroregionu Bałtyk oraz odbywają swoje spotkania przy okazji tych posiedzeń.

Rekrutacja skierowana jest do osób w wieku 18-30 lat, zainteresowanych współpracą międzynarodową i posiadających bardzo dobrą znajomość języka angielskiego. Osoby zainteresowane rekrutacją proszone są o przesłanie życiorysu, listu motywacyjnego w języku angielskim oraz podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych (skan w załączonym zaproszeniu) do Departamentu Współpracy Międzynarodowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na adres piotr.zwolak@warmia.mazury.pl  w terminie do  31 października 2018 r.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę przed komisją konkursową.

Szczegółowe informacje o specyfice i działalności Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk oraz rekrutacji dostępne są w załączonym zaproszeniu.

pdf Zostań członkiem Rady Młodzieżowej Euroregionu Bałtyk (2.02 MB)