W dniach 24 - 26 listopada 2017 roku w Hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej odbyło się spotkanie rehabilitacyjno-integracyjne dla osób niepełnosprawnych, w którym uczestniczył Zakład Aktywności Zawodowej w Kamionku Wielkim oraz Zakład Aktywności Zawodowej w Sztumie.

Podczas spotkania osoby niepełnosprawne wraz ze swoimi opiekunami realizowały program wycieczki, m.in. zwiedzali Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz Latarnię Morską w Krynicy Morskiej, a także korzystali z zabiegów fizjoterapeutycznych i zajęć rehabilitacyjnych prowadzonych przez wykwalifikowanego rehabilitanta.

Ponadto 25 listopada, podczas uroczystej kolacji z udziałem Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego i Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Elblągu Tomasza Domżalskiego, pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej w Kamionku Wielkim wraz z pozostałymi gośćmi złożyli najlepsze życzenia i podziękowania za pracę Panu Stanisławowi Lechecie poprzedniemu kierownikowi ZAZ z okazji przejścia na emeryturę z dniem 31 października 2017 roku.

Pan Stanisław Lecheta z wzruszeniem wspominał wspólną pracę, podziękował za okazaną pamięć i złożone życzenia.

Po oficjalnych wystąpieniach nadszedł czas na wspólną zabawę przy muzyce. Spotkanie przebiegło w miłej i radosnej atmosferze, co umożliwiło jego uczestnikom aktywne spędzenie czasu.

Agnieszka Borkowska