Drogi uczniu, uczennico technikum przetwórstwa mleczarskiego oraz technikum agrobiznesu!!!

Jeśli jesteś otwarty na świat, marzy Ci się wyjazd do Włoch, a i przy okazji chciałbyś podszkolić swoje umiejętności, zdobyć nowe doświadczenia oraz rozwinąć się językowo, to zapraszamy do udziału w naszym projekcie pt. „AKTYWNI ZAWODOWO W EUROPIE” realizowanym w Zespole Szkół Ekonomicznych

i Technicznych w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

W dniu  25 września 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do projektu i potrwa tylko tydzień, do 2 października 2017 r. Projekt jest skierowany do uczniów klas drugich i trzecich na kierunkach technik przetwórstwa mleczarskiego oraz technik agrobiznesu, którzy chcieliby odbyć dodatkowe zagraniczne praktyki zawodowe w Rimini, we Włoszech w terminie: 13.05-27.05.2018 r. Na staże zagraniczne zostaną zakwalifikowani najlepsi uczniowie wyłonieni na podstawie następujących, punktowanych kryteriów:

1. średnia ocen z przedmiotów zawodowych na koniec minionego roku szkolnego,
  2. średnia ocen z języków obcych na koniec minionego roku szkolnego,
  3. praca społeczna, wolontariat.

Szczegółowe punktacje zawarte są w regulaminie uczestnictwa.

Należy dokładnie zapoznać się z regulaminem, wypełnić i podpisać wszystkie strony ankiety rekrutacyjnej (załącznik nr 1), zapoznać się z warunkami pobytu (załącznik nr 2) oraz uczestniczyć we wszystkich przewidzianych zajęciach przygotowawczych do wyjazdu opisanych w regulaminie.

Wszystkie ww. dokumenty znajdziesz w zakładce PROJEKTY, a wszelkie pytania i składanie wniosków proszę kierować do zespołu projektowego: pani Bogumiły Olendzkiej-Kozickiej lub pani Anety Wołosz.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – 15 osób (10 TPM i 5 TA).

Udział w projekcie jest bezpłatny, ponieważ wszystkie koszty wyjazdów i zajęć przygotowawczych finansowane są ze środków pozyskanych z funduszy Unii Europejskiej.

NIE ZWLEKAJ, WŁOCHY CZEKAJĄJ

info: ZSEiT w Pasłęku