TEMATEM KONKURSU „OBRAZ SŁOWEM I KOLOREM MALOWANY” JEST KRAJOBRAZ I DZIEDZICTWO KULTUROWE WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO.

Ideą przedsięwzięcia jest rozwój umiejętności obserwacji otaczającego świata i jego artystycznej interpretacji oraz promocja walorów przyrodniczo-krajobrazowych dziedzictwa kulturowego Warmii i Mazur. Skierowany jest do uczniów szkół wszystkich etapów edukacyjnych oraz nauczycieli tych szkół z całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Zgłaszane filmy nie mogą być wcześniej publikowane w internecie ani innym medium oraz nie mogą być przedstawiane w żadnym innym konkursie.

Warunkiem przystąpienia jest wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie jej do 5 września 2017 roku. Filmy należy składać bezpośrednio w sekretariacie Ośrodka w nieprzekraczalnym terminie do 20 września 2017 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas konferencji podsumowującej w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa na Warmii i Mazurach 2017, która odbędzie się 26 września 2017 roku w W-M ODN w Olsztynie.

Organizatorem konkursu są Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie oraz Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej, natomiast finansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji: https://wmodn.olsztyn.pl/wojewodzki-konkurs-filmowy-obraz-slowem-i-kolorem-malowany/