W dniu 4 lipca 2017 roku w Pałacu Belweder w Warszawie odbyła się Gala Finałowa XVII edycji konkursu „Sposób na Sukces”. Tegoroczna edycja konkursu została objęta patronatem honorowym Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W gronie finalistów XVII edycji konkursu „Sposób na Sukces” znalazło się przedsięwzięcie pn. „Zwiększenie atrakcyjności turystycznej wsi Sąpy poprzez założenie wioski tematycznej „Babia Dolina”, Zagrody „Ziołowy Dzbanek” oraz stworzenie Chaty Zielarskiej i Wiaty Gancarskiej zrealizowane przez Fundację „Teraz My” w Sąpach, której Prezesem jest  Pani Ewa Nisiewicz.

Na tym uroczystym wydarzeniu nagrodę ufundowaną dla Pani Ewy Nisiewicz przez Starostę Macieja Romanowskiego  wręczyła Pani Gabriela Effenberg Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu. Nagrodą był zegarek, który „ma odmierzać dobry i szczęśliwy czas dla wsi Sąpy i ich lidera”.

Fundacja „Teraz My” prowadzi działalność od 2010 roku. Główne cele fundacji to: wyrównanie szans dzieci i młodzieży z terenów wiejskich, wspieranie rozwoju lokalnego i regionalnego, pobudzanie i stymulowanie aktywności społecznej. Stworzenie wioski tematycznej Babia Dolina oraz inne pozostałe działania realizowane przez Fundację  mają ogromny wpływ na promocję miejscowości i zmianę jej wizerunku oraz aktywizację innych wsi w gminie, powiecie i regionie.

Serdecznie gratulujemy Pani Prezes Ewie Nisiewicz oraz wszystkim wolontariuszom pracującym w Fundacji,  życzymy dalszych sukcesów oraz niegasnącej wytrwałości w pracy i pomysłów na kolejne lata!