Zastanawiasz się, czy nie związać swojej przyszłości z sektorem kreatywnym? Sztuka i kultura są przedmiotem Twojego zainteresowania? Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym serdecznie zaprasza młodzież gimnazjalną oraz rodziców do wzięcia udziału w Drzwiach Otwartych, które odbędą się 25 marca w godz. 10.00 - 14.00.

Jeśli wrażliwość estetyczna nie jest Ci obca, malujesz, rysujesz, fotografujesz, interesujesz się grafiką czy rzeźbą albo dopiero rozpoczynasz przygodę z różnymi artystycznymi technikami - zawitaj do Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym i przekonaj się, w jaki sposób rozwijamy twórcze pasje oraz kształtujemy umiejętności warsztatowe.

Drzwi Otwarte to doskonała okazja, by przyjrzeć się podejmowanym przez szkołę działaniom, zapoznać się z pracowniami oraz odkryć, jakie czynniki składają się na fakt, że Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym należy do czołówki szkół artystycznych w Polsce.

Odwiedź naszą szkołę, by poczuć naszą kameralną przyjazną atmosferę . Dowiedz się więcej o zajęciach i projektach, w których jako uczeń będziesz mieć okazję uczestniczyć. Obejrzyj interesujące prace, które powstają w naszych murach. Poznaj nasze pracownie, z których jesteśmy bardzo dumni, bo zapewniają sprzyjające warunki do pracy i rozwoju. Ich działanie przekłada się na wysoką jakość artystycznego kształcenia i na doskonalenie warsztatowych umiejętności. Dowiedz się więcej o przedmiotach, które będą Ci codziennie towarzyszyć. Porozmawiaj z naszymi uczniami i nauczycielami. Uczniowie z przyjemnością oprowadzą Cię po szkolnych murach, chętnie pochwalą się naszymi wspólnymi sukcesami, opowiedzą Ci o tym, jak funkcjonuje Liceum Plastyczne i odpowiedzą na Twoje pytania.

Dla gimnazjalistów kilka zadań i zagadek, aby mieli okazję nas lepiej poznać i spędzić czas w przyjemnej atmosferze.

Do zobaczenia!

Paulina Łuczak, Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym