Głównymi bohaterami Targów Przedsiębiorczości Wiejskiej – Festiwalu „Miejsca z Duszą” są małe społeczności, w których się dużo dzieje. 3 września 2016, w trakcie Elbląskiego Święta Chleba, na starym mieście, zaprezentują się miejscowości tematyczne, przedsiębiorstwa społeczne oraz organizacje pozarządowe z terenu powiatu elbląskiego, braniewskiego, iławskiego oraz ostródzkiego.

Targi są niepowtarzalną okazją, by skosztować lokalnych, ekologicznych produktów, zobaczyć oraz nabyć unikalne wyroby rękodzielnicze, czy aktywnie spędzić czas, uczestnicząc w ciekawych warsztatach. To także możliwość poznania niebanalnych ludzi z pasją, którzy dzięki swojej kreatywności i niewyczerpalnym pokładom pozytywnej energii ożywiają lokalne środowiska, sprawiając, iż tętnią życiem i przyciągają do siebie ceniących niepowtarzalność i autentyczność gości oraz klientów.

Zapraszamy w sobotę, 3 września na Bulwar Zygmunta Augusta w Elblągu, w godzinach 11-15.

Wydarzenie odbywać się będzie w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP pn. „Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” wspófinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rafał Narnicki

Stowarzyszenie ESWIP