W dniu 21 kwietnia 2015 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Elblągu, w czasie posiedzenia Zarządu Powiatu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom szczebla powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!”

Głównym celem konkursu było zainteresowanie tematem bezpieczeństwa dzieci i młodzież, gdyż właściwa postawa oraz świadomość występowania zagrożeń może uratować życie lub zdrowie. Poprzez przekaz artystyczny można zwrócić uwagę na sytuacje, jakie mogą pojawić się w codziennym życiu oraz nauczyć właściwego zachowania i prawidłowego postępowania już od najmłodszych lat. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu powiatu elbląskiego.

Wśród nagrodzonych osób znaleźli się:

- w grupie I - uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:

• Karolina Ruśniak uczennica Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Młynarach zajęła I miejsce,
  • Natalia Rakoczy uczennica Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Młynarach, zajęła II miejsce,
  • Barbara Kaniewska uczennica Szkoły Podstawowej w Błudowie zajęła III miejsce,
  • Filip Ludwinowicz uczeń Zespołu Szkół w Młynarach zajął IV miejsce,
  • Gabriela Jaczewska uczennica Szkoły Podstawowej im. Boh. Westerplatte w Godkowie zajęła V miejsce.

- w grupie II - uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:

• Michał Bereżański uczeń Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Rogajnach zajął I miejsce,
  • Filip Knyżewski uczeń Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Rogajnach zajął II miejsce,
  • Zuzanna Walczak uczennica Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Rogajnach zajęła III miejsce,
  • Wiktoria Jezierska uczennica Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym zajęła IV miejsce,
  • Wiktoria Frąszczak uczennica Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym zajęła V miejsce,

- w grupie III - uczniowie gimnazjów:

• Martyna Sadowska uczennica Gimnazjum w Dobrym zajęła I miejsce,
  • Aleksandra Dzika uczennica Gimnazjum w Dobrym zajęła II miejsce,
  • Arkadiusz Smotrycki uczeń Gimnazjum w Dobrym zajął III miejsce,
  • Klaudia Maszkowska uczennica Gimnazjum w Gronowie Elbląskim zajęła IV miejsce,
  • Alicja Ochalik uczennica Zespołu Szkół w Rychlikach zajęła V miejsce.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Iwona Martynowicz
Inspektor w Wieloosobowym
Stanowisku ds. Bezpieczeństwa
Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 4 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 5 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 6 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 7 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 8 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 9 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 10 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!
Zdjęcie numer 11 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga!