preloader
Przejdź do treści.

Menu

W imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół w Pasłęku mamy przyjemność poinformować Państwa o organizowanej w bieżącym roku szkolnym X Edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej. Impreza odbywać się będzie pod honorowym patronatem Starosty Elbląskiego Sławomira Jezierskiego, a współorganizatorem jest Towarzystwo Pomocy LO w Pasłęku.

W tym roku szkolnym na uczestników czekają równie atrakcyjne nagrody jak w roku poprzednim, gdyż nasza szkoła ponownie otrzymała wysoką dotację z funduszy publicznych na organizację imprezy. Wzorem roku poprzedniego przewidujemy osobne nagrody dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zachęcamy Państwa do rozpowszechnienia konkursu wśród uczniów Państwa szkoły. W tym celu prosimy wykorzystać dołączony regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia, które znajdują się także na stronie internetowej naszej szkoły: www.zspaslek.edu.pl.

Zachęcamy do wspierania młodych talentów i oczekujemy na Państwa zgłoszenia!

Z wyrazami szacunku:

Komitet Organizacyjny X Edycji PKPO

Zarządzanie Kryzysowe

Działka na sprzedaż

 

Newsletter

Wydarzenia

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski