Ten rok jest wyjątkowy. Informacja o koronawirusie spowodowała nadejście wielkich zmian. Pandemia z dnia na dzień zastopowała prowadzenie działalności przez 1/3 małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Rok 2020 rzucił przedsiębiorcom szereg wyzwań. Uświadomił jak ważny jest e-marketing w prowadzeniu firmy. Skuteczne dotarcie z informacją o oferowanych produktach i usługach do jak najszerszego grona potencjalnych klientów, zarówno w kraju jak i za granicą, jest obecnie ważne jak nigdy!

Organizatorzy chcą wesprzeć Przedsiębiorców w tym szczególnym czasie. Zapraszają przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego na szkolenie „E-marketing szansą dla biznesu w kraju i za granicą w dobie kryzysu”, podczas którego bedzie można zdobyć informacje, które zainspirują Was do dalszego działania.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Podczas szkolenia poruszone zostaną zagadnienia:

1.     Strategie komunikacji w obliczu pandemii.

2.     Ewolucja zachowań on-line. Na co zwrócić szczególną uwagę w komunikowaniu się  z  klientem?

3.     Media komunikacji z klientem w kraju i za granicą (LinkedIn, fb, Instagram, Tik Tok, etc.).

4.     Bezpłatne narzędzia, dzięki którym ciekawie zakomunikujesz swoją markę.

5.     Działania marketingowe podejmowane przez polskie i zagraniczne firmy w dobie kryzysu – dobre praktyki.

Szczegółowy program znajdziecie TUTAJ.

Szkolenie poprowadzi Pan Leszek Nowak - certyfikowany trener IAB Polska programu DIMAQ, jak również certyfikowany specjalista Google Adwords. Ekspert i doradca w zakresie marketingu internetowego. Posiada 20-letnią praktykę w budowie strategii marketingowych, projektowaniu procesów sprzedaży, realizacji działań komunikacyjnych, zarówno dla dużych, międzynarodowych korporacji, jak i w mniejszych firmach z polskim kapitałem. Prowadził również własną agencję interaktywną NetMarkets, a także zarządzał agencją OS3. Kierował marketingiem usług dodanych w T-Mobile. Wcześniej był konsultantem w zakresie doradztwa marketingowego w Ernst & Young.

Spotykanie odbędzie się on-line już 29.09.2020 r. (wtorek) w godzinach 10:00-12:20.

Na Wasze zgłoszenia Otganizatorzy czekają do 25.09.2020 r. Formularz zgłoszeniowy na szkolenie znajdziecie TUTAJ. Liczba miejsc jest ograniczona!

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zgłoszeni uczestnicy dzień przed szkoleniem otrzymają od nas link do szkolenia.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu Enterprise Europe Network East Poland, który jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014-2020 oraz ze środków budżet państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.

Zachęcamy do udziału!

Pliki do pobrania: