Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego zaprasza do udziału w pierwszym, z cyklu czterech spotkań pod nazwą BIZNES WIR.Nagrania ze spotkań będą dostępne na platformach Youtube oraz Facebook.

Hasłem przewodnich bezpłatnych spotkań on-line, które skierowane jest do przedsiębiorców z Warmii i Mazur jest „Wiedza, Inspiracje, Relacje”.

Czasy pandemii mocno zweryfikowały plany biznesowe, dlatego pakiet bezpłatnej wiedzy od specjalistów i biznesmenów, którzy dobrze znają specyfikę regionu, będzie inspiracją do dalszego rozwoju oraz wprowadzania odważnych zmian, pomimo nowych okoliczności rynkowych.

Nagrania ze spotkań będą dostępne na platformach Youtube oraz Facebook.

Pierwsze spotkanie zaplanowano na 31 sierpnia 2020 roku w godz. 18-20. Inicjatywa odbywać się będzie na profilu czasopisma MADE IN Warmia & Mazury.

WIĘCEJ INFORMACJI

PROGRAM:

1. PRZYWITANIE: Gustaw Marek Brzezin - marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.

2. Wykład: JAK W CZASACH KRYZYSU SKUTECZNIE PROMOWAĆ FIRMĘ W INTERNECIE?
Wykład poprowadzi Kasia Pruska - w Panda Marketing odpowiedzialna za działania marketingowe w social mediach. Tworzy strategie komunikacji marek, realizuje działania content marketingowe w oparciu o Facebook, Instagram, Twitter. Dba o cele biznesowe brandów. Specjalista od social sellingu, pomaga markom realizować potencjał sprzedażowy. Z entuzjazmem obserwuje nowości w marketingu, jednocześnie opierając swoje działania na twardych podstawach i liczbach. Nie uznaje półśrodków, gdyż owocują ćwierć rezultatami.

3. Debata: JAK NA WARMII I MAZURACH BUDOWAĆ BIZNES TURYSTYCZNY W CZASACH KRYZYSU?

Prelegenci:
- Elżbieta Lendo, prezes zarządu Lendo Hotels Group oraz prezes ogólnopolskiej fundacji zrzeszającej hotele Harmony Polish Hotels.
- Marcin Wiechowski, wraz żona Ewą są twórcami, właścicielami i prowadzącymi jedną z najbardziej cenionych agroturystyk w regionie Kwaśnie Jabłko pod Włodowem, na terenie którego produkuje się słynny cydr.
- Robert Szewczyk, dyrektor Departamentu Koordynacji Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego
- Arkadiusz Regiec, twórca platformy craufaundingowej Beesfund oraz właściciel BeesCamp – sieci ekskluzywnych kempingów.
- Prowadzący: Rafał Radzymiński i Michał Bartoszewicz, twórcy czasopisma MADE IN Warmia & Mazury

4. Wywiad: JAK STWORZYŁAM SLOWHOP - PLATFORMĘ PROMUJĄCĄ WARMIĘ, MAZURY I NIE TYLKO...

Wywiad z Aleksandrą Klonowską-Szałek, twórczynią Slowhop.com internetowej platformy rezerwacyjnej, która pomaga dotrzeć do gospodarzy klimatycznych noclegów, organizatorów kameralnych wypraw i przygód.

info: warmia.mazury.pl

biznes wiz