Ruszył  nabór zgłoszeń do XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów jest „Sukces w biznesie - ludzie, wizerunek, strategia”.

Zgłoszenia uczniów do udziału w Olimpiadzie dokonują szkoły poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w Panelu Komisji Szkolnych (prawy górny róg strony internetowej https://panel.olimpiada.edu.pl/login ).

Zgłoszenia szkół zawierające listy uczniów chętnych do udziału w Olimpiadzie potrwają do 31 października 2017 roku.

Udział w Olimpiadzie Przedsiębiorczości przynosi nie tylko bezpośrednie korzyści uczniom, ale także szkołom i społeczności lokalnej. Olimpiada Przedsiębiorczości to jedna z największych olimpiad przedmiotowych w Polsce. Cieszy się od lat ogromną popularnością  - każdego roku przyciąga kilkanaście tysięcy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy decydują się walczyć o indeksy naszych uczelni ekonomicznych, a także o cenne nagrody rzeczowe. Wyróżnia ją atrakcyjna formuła pozwalająca uczniom efektywnie sprawdzić wiedze oraz doskonalić umiejętności miękkie. Umożliwia także rywalizację z najlepszymi kolegami z całej Polski i zapewnia wiele emocji.

Oprócz nagród dla uczniów, organizatorzy przewidują cenne nagrody rzeczowe dla opiekunów zawodników oraz szkół.

Zachęcamy szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu elbląskiego do udziału w konkursie!