preloader
Przejdź do treści.

Menu

Elbląski Szkolny Związek Sportowy, na zlecenie Zarządu Powiatu w Elblągu, w okresie ferii zimowych zorganizował szereg imprez sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu elbląskiego. Podajemy oficjalne wyniki sportowej rywalizacji o „Puchar Ferii 2017”.

Turnieje przeprowadzono przy współpracy Dyrekcji Zespołu Szkół w Gronowie Elbląskim ze środków finansowych Starostwa Powiatowego w Elblągu.

TENIS  STOŁOWY

WYNIKI DZIEWCZĄT SZKOŁY PODSTAWOWE

Nienadowska Monika        -           Kalicka Natalia                    0:2

Zarzycka Klaudia                -           Zakrzewska Agnieszka      0:2

Świątkowska Olga              -           Denka Amelia                      0:2

Dzięcioł Aleksandra                       -           Polkowska Maja                  0:2

Koczara Julia                       -           Zdanowska Hanna             2:0

Jeziorek Natalia                  -           Zarzycka Patrycja                2:0

Piotrowska Katarzyna        -           Smoleńska Julia                 2:0

Denka Oliwia                                   -           Świątkowska Magdalena  0:2

Nienadowska Monika        -           Zarzycka Klaudia                0:2

Świątkowska Olga              -           Dzięcioł Aleksandra                       2:0

Zdanowska Hanna             -           Zarzycka Patrycja                0:2

Smoleńska Julia                 -           Denka Oliwia                                   2:0

Kalicka Natalia                    -           Zakrzewska Agnieszka      0:2

Denka Amelia                      -           Polkowska Maja                  2:0

Koczara Julia                       -           Jeziorek Natalia                  0:2

Piotrowska Katarzyna        -           Świątkowska Magdalena  0:2

Zarzycka Katarzyna                       -           Piotrowska Katarzyna        2:0

Świątkowska Olga              -           Koczara Julia                       0:2

Zarzycka Patrycja                -           Polkowska Maja                  2:0

Smoleńska Julia                 -           Kalicka Natalia                    2:0

Zarzycka Klaudia                -           Koczara Julia                       2:0

Zarzycka Patrycja                -           Smoleńska Julia                 2:0

Zakrzewska Agnieszka      -           Denka Amelia                      2:1

Jeziorek Natalia                  -           Świątkowska Magdalena  0:2

Zarzycka Klaudia                -           Jeziorek Natalia                  1:2

Zarzycka Patrycja                -           Denka Amelia                      0:2

Jeziorek Natalia                  -           Denka Amelia                      0:2      o msc. 3.

Zakrzewska Agnieszka      -           Świątkowska Magdalena  0:2      finał

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ DZIEWCZĄT SZKOŁY PODSTAWOWE

1. Świątkowska Magdalena                     

2. Zakrzewska Agnieszka                        

3. Denka Amelia                            

    4. Jeziorek Natalia              

 5-6. Zarzycka Klaudia                       

 5-6. Zarzycka Patrycja

 7-8. Koczara Julia                  

 7-8. Smoleńska Julia

     9-12. Piotrowska Katarzyna

     9-12. Świątkowska Olga

     9-12. Polkowska Maja

     9-12. Kalicka Natalia

   13-16. Nienadowska Monika

   13-16. Dzięcioł Aleksandra

   13-16. Koczara Julia

   13-16. Denka Amelia

WYNIKI DZIEWCZĄT SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

Grzegorz Natalia                 -           Kalicka Olivia                       2:0

Zdanowska Hanna             -           Denka Oliwia                                   0:2

Grzegorz Natalia                 -           Denka Oliwia                                   2:0

Zdanowska Hanna             -           Kalicka Olivia                       0:2

Zdanowska Hanna             -           Grzegorz Natalia                 0:2

Denka Oliwia                                   -           Kalicka Olivia                       0:2

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ DZIEWCZĄT SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. Grzegorz Natalia

2. Kalicka Oliwia

3. Denka Oliwia

4. Zdanowska Hanna

 

WYNIKI CHŁOPCÓW SZKOŁY PODSTAWOWE

Budziński Oskar                  -           Gładki Jakub                                   0:2

Mroczek Dawid                    -           Kustra Grzegorz                  0:2

Dzięcioł Filip                                    -           Kończalski Fabian              0:2

Niemiec Igor                         -           Dobosz Kuba                       0:2

Jaskulski Mikołaj                 -           Dobosz Kamil                      2:0

Mańkowski Klaudiusz        -           Ignaciuk Tomasz                 0:2

Mroczek Dawid                    -           Dzięcioł Filip                                    0:2

Niemiec Igor                         -           Dobosz Kamil                      0:2

Słowikowski Fabian                       -           Gładki Jakub                                   0:2

Kustra Grzegorz                  -           Kończalski Fabian              0:2

Dobosz Kuba                       -           Jaskulski Mikołaj                 0:2

Ignaciuk Tomasz                 -           Zieliński Patryk                    2:0

Budziński Oskar                  -           Zieliński Patryk                    2:0

Dzięcioł Fabian                   -           Dobosz Kuba                       0:2

Dobosz Kamil                      -           Kustra Grzegorz                  2:0

Mańkowski Klaudiusz        -           Słowikowski Fabian                       2:0

Budziński Oskar                  -           Dobosz Kuba                       2:0

Dobosz Kamil                      -           Mańkowski Klaudiusz        2:0

Gładki Jakub                                   -           Kończalski Fabian              0:2

Jaskulski Mikołaj                 -           Ignaciuk Tomasz                 2:1

Budziński Oskar                  -           Ignaciuk Tomasz                 0:2

Dobosz Kamil                      -           Gładki Jakub                                   0:2

Ignaciuk Tomasz                 -           Gładki Jakub                                   1:2      o msc. 3.

Kończalski Fabian              -           Jaskulski Mikołaj                 1:2      finał

                       

           

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ CHŁOPCÓW SZKOŁY PODSTAWOWE

1. Jaskulski Mikołaj            

2. Kończalski Fabian                                           

3. Gładki Jakub                                           

           4. Ignaciuk Tomasz                                    

        5-6. Budziński Oskar                        

        5-6. Dobosz Kamil                 

        7-8. Dobosz Kuba                  

        7-8. Mańkowski Klaudiusz                          

      9-12. ZielińskiPatryk                           

      9-12. Dzięcioł Fabian  

      9-12. Kustra Grzegorz

      9-12. Słowikowski Fabian

    13-14. Mroczek Dawid  

    13-14. Niemiec Igor

 

WYNIKI CHŁOPCÓW SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

Schiedel Oleg                      -           Kozubowski Kacper                       0:2

Grzegorz Daniel                  -           Chodak Kacper                   2:0

Schiedel Oleg                      -           Chodak Kacper                   0:2

Grzegorz Daniel                  -           Kozubowski Kacper                       2:0

Chodak Kacper                   -           Kozubowski Kacper                       2:1

Schiedel Oleg                      -           Grzegorz Daniel                  0:2

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ CHŁOPCÓW SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. Grzegorz Daniel             

2. Chodak Kacper  

3. Kozubowski Kacper                                                     

           4. Schiedel Oleg       

                 

PIŁKA NOŻNA

Nr 3 Pasłęk 1                       -           Gronowo Elbląskie 1          5:0

Gronowo Elbląskie 2          -           Gronowo Elbląskie 3          1:1

Nr 3 Pasłęk 2                       -           Nr 3 Pasłęk 1                       1:1

Gronowo Elbląskie 1          -           Gronowo Elbląskie 3          1:1

Nr 3 Pasłęk 2                       -           Gronowo Elbląskie 3          3:0

Nr 3 Pasłęk 1                       -           Gronowo Elbląskie 2          9:0

Gronowo Elbląskie 2          -           Gronowo Elbląskie 1          5:2

Gronowo Elbląskie 2          -           Nr 3 Pasłęk 2                       1:2

Gronowo Elbląskie 3          -           Nr 3 Pasłęk 1                       0:12

Gronowo Elbląskie 1          -           Nr 3 Pasłęk 2                       0:10

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ

1. Nr 3 Pasłęk 1                               op. Bogdan Pobiarżyn, Robert Łopacki

2. Nr 3 Pasłęk 2                               op. Bogdan Pobiarżyn, Robert Łopacki

3. Gronowo Elbląskie 2                 op. Dorota Piechotka, Małgorzata Jabłońska

4. Gronowo Elbląskie 3                 op. Dorota Piechotka, Małgorzata Jabłońska

5. Gronowo Elbląskie 1                 op. Dorota Piechotka, Małgorzata Jabłońska

 

           

 

UNIHOKEJ

 

WYNIKI DZIEWCZĄT

Godkowo                               -           Gronowo Elbląskie GIM.    10:2

Gronowo Elbląskie GIM.    -           Płoskinia                               0:5

Płoskinia                               -           Godkowo                               1:5

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ SZKOŁY PODSTAWOWE

1. Godkowo                   op. Michał Dutkiewicz

2. Płoskinia                   op. Marek Rarok

 

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. Gronowo Elbląskie   op. Dorota Piechotka, Małgorzata Jabłońska

 

WYNIKI CHŁOPCÓW

Gronowo Elbląskie -           Godkowo                  0:6

Godkowo                  -           Płoskinia                  1:8

Płoskinia                  -           Gronowo Elbląskie 6:0

OSTATECZNA  KOLEJNOŚĆ

1. Płoskinia                          op. Marek Rarok

2. Godkowo                          op. Michał Dutkiewicz

3. Gronowo Elbląskie         op. Dorota Piechotka, Małgorzata Jabłońska

 

         Wszyscy uczestnicy zawodów sportowych na zakończenie poszczególnych zawodów otrzymali słodycze. Najlepsi zawodnicy i szkoły zostały nagrodzone pucharami i medalami.

                       

            Elbląski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół w Gronowie Elbląskim za nieodpłatne udostępnienie sal sportowych z zapleczem na rozegranie zawodów, a nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie obiektów oraz pomoc w przeprowadzeniu zawodów. 

 

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Newsletter

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski