Udany debiut ZSEiT w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym.

Udział reprezentacji Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym w Olsztynie wypadł bardzo dobrze.

Kadeci Bartłomiej Macko i Dawid Koladyński zajęli doskonałe VI miejsce i byli o krok od wejścia do ścisłego finału. W olimpiadzie startowało 19 drużyn z całego województwa. Pytania nie należały do łatwych, jednak kadeci Macko i Koladyński poradzili sobie bardzo dobrze. Może w przyszłym roku, jeżeli drużyna ZSEiT wygra powiatowy finał, uda się uzyskać lepszy wynik. Niewątpliwie do sukcesu przyczynić się może Dawid, który zdobył doświadczenie w tegorocznej olimpiadzie.

Reprezentacje poszczególnych powiatów wspierał swoją obecnością pan Radosław Król Wojewoda Warmińsko-Mazurski oraz szefowie służb zaangażowanych w bezpieczeństwo na szczeblu województwa.

Dyrekcja ZSEiT dziękuje uczniom za ambicję i wolę walki o czołowe lokaty.

Info ZSEiT: Bolesław Czechowski