Trwa stała rekrutacja na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Ekonomia i finanse , innowacyjny moduł programowy dla przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorem jest Towarzystwo Produkcyjno-Handlowe Sp. z o.o. w Warszawie.
Ze względu na zastosowaną technologię prowadzenia szkolenia istnieje możliwość systematycznego zgłaszania swojego udziału w szkoleniu e-learningowym. Każdy nauczyciel zainteresowany udziałem w szkoleniu otrzymuje indywidualną ścieżkę dostępu do platformy internetowej i może rozpocząć szkolenie w dowolnie wybranym przez siebie terminie oraz korzystać z wykładów w trybie indywidualnym. Dodatkowo informujemy, że na początku listopada przeprowadzone zostaną na platformie konsultacje on-line z wykorzystaniem techniki transmisji telewizyjnej.