Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Innowatorów Wsi rozpoczyna nabór zgłoszeń do ogólnopolskiego konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich w ramach projektu: „Z mięsem drobiowym przez pokolenia”.

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do ogólnopolskiego konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich: „Z mięsem drobiowym przez pokolenia”. To projekt kulinarny, którego ideą jest połączenie tradycyjnych przepisów kultywowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z nowoczesnymi aranżacjami tychże dań realizowanymi przez Szefów Kuchni młodego pokolenia. W ramach konkursu wytypujemy 16 KGW, które pod okiem kamer przygotują danie z wykorzystaniem mięsa drobiowego. Nasz Szef Kuchni wykona to samo danie w nowej odsłonie. Ponadto Szef Kuchni podejmie wyzwanie stawiane przez KGW. Filmy z realizacji Projektu będą dostępne na You Tube i widzowie zadecydują, kto wygra i zdobędzie główną nagrodę ufundowaną przez Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. A jest o co walczyć, bo I miejsce w konkursie to nagroda o wartości aż 6 tys. złotych dla najlepszego KGW!

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na: www.przezpokolenia.pl.

Nie zwlekaj i zgłoś udział swojego Koła już dziś na www.przezpokolenia.pl/formularz-zgloszeniowy.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 20 listopada 2022 r. Decyduje kolejność!

Projekt sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.