Mam przyjemność poinformować o starcie nowego projektu - Alternatywne Lekcje WF e-platforma. Serwis zawiera przygotowane przez specjalistów, trenerów i metodyków sportowych materiały edukacyjne takie jak video instruktaże, artykuły, quizy, propozycje gier i zabaw, podcasty i wiele więcej.

Nasza platforma jest ogólnodostępna i darmowa, może z niej korzystać każdy i każdy znajdzie coś dla siebie. W szczególności może się ona okazać atrakcyjna dla nauczycieli WF oraz trenerów, jako źródło inspiracji i materiałów do jeszcze ciekawszego prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego. Dzięki wygodnej sekcji udostępniania nauczyciele mogą bez problemu przekazywać wybrane materiały swoim uczniom i zachęcać do aktywnego spędzania czasu.

Szczegóły dotyczące projektu opisane zostały w dołączonym liście. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się oraz przekazania informacji na temat platformy www.alternatywnelekcjewf.pl do nauczycieli i szkół.

pdf Zaproszenie do udziału w projekcie e platforma (592 KB)

Ino: Magda Ustianowska , Specjalista ds. Marketingu i PR, Fundacja Moniki Pyrek