Czas pandemii umożliwia zrealizowanie zadań , na które brakuje nam czasu, gdy pracujemy w codziennym trybie. Pani Leonora Ewa Żukowska, pedagog ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Pasłęku, której działania prezentowaliśmy kilka dni temu obecnie dzieli się z Państwem swoim nowym pomysłem. Prezentujemy projekt Pani Ewy.

„Styropian z opakowania stał się inspiracją, żeby zrobić z niego mini teatrzyk...
W szkole prowadzę zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. To będzie pomoc dydaktyczna. Dzieciaki będą mogły doskonalić swoje umiejętności opowiadania, wyrażania emocji a także rozwijać własną kreatywność. Teatrzyk jest "rozwojowy". Od naszej kreatywności zależy jaką bajkę chcemy opowiedzieć i jakie elementy trzeba dorobić. Na dobry początek ...bajka o Czerwonym Kapturku i o rybaku i złotej rybce”.

Leonora Ewa Żukowska, pedagog Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pasłęku

Jak zwykle podziwiamy kreatywność. Pani Ewo, gratulujemy pomysłowości, wytrwałości oraz tempa pracy. Z pomysłu chętnie skorzystamy w naszej pracy terapeutycznej.
Dziękujemy za współpracę w ramach tworzenia banku dobrych pomysłów pedagogicznych.

Pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Pasłęku

Oto kilka zdjęć prezentujących pracę Pani Ewy