Tego dnia wszyscy wypełniali obowiązki, nie można przecież pozwolić sobie na jakiekolwiek niedociągnięcia. A jednak, pomimo wielu obowiązków udało się na chwilę zatrzymać, bo była to chwila dla nas kobiet. Jakże miło było na chwilę usiąść i obejrzeć o co w ramach niespodzianki przygotowali dla nas wszyscy panowie.

Pod opieką Cypriana Wójciaka wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim przygotowali program artystyczny. Dyrektor Radosław Żyłowski w imieniu męskiej części społeczności MOW złożył wszystkim paniom życzenia. Były kwiaty, czekoladki i całe mnóstwo serdeczności.

Tego dnia w naszej placówce gościły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kamionku Wielkim. Wspólnie chciałyśmy miło spędzić czas, dlatego umówiłyśmy się na warsztaty plastyczne. I tak panie pracujące w MOW i gościnnie panie z KGW całe popołudnie spędziły tworząc cudeńka ze sznurka. Warsztaty poprowadziła Ania Wojtczak – pedagog z Ośrodka Wychowawczego.

Nie byłoby jednak aż tak przyjemnie, gdyby nie zaangażowanie chłopców ze Szkoły Zawodowej. To oni pod opieką Beaty Gutowskiej – nauczyciela zawodu i Danusi Sulenty – kucharki z MOW przygotowali całe mnóstwo smakołyków.

Wszystkie panie zajęcia opuściły z ogromnym uśmiechem, wykonanymi własnoręcznie ozdobami i nagrodami wylosowanymi na loterii. Wspólnie ustaliłyśmy, że to nie ostatni raz. Kolejne spotkanie już w maju.

Panom dziękujemy za miłą niespodziankę, paniom za miło spędzony czas.

Anna Wojtczak i Beata Gutowska