Teatr Muzyczny w Dzień Kobiet to połączenie idealne. Tym razem młodzież Zespołu Szkół obejrzała niezwykły spektakl pt. „Piotruś Pan”, który wprowadził widzów w magiczny świat baśni i ekscytujących wydarzeń. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii 3D pozwoliło publiczności wejść w świat wyobraźni. Cóż to było za przeżycie, kiedy wydawało się, że wszystko jest na wyciągniecie ręki! To była prawdziwa muzyczna uczta, która momentami przyprawiała o dreszcze i wiele refleksji.Historia rodziny państwa Darling, zagubionych chłopców, zachwycających piratów to opowieść, która skłoniła do zastanowienia się nad poważniejszymi kwestiami. Obserwowaliśmy relacje między małżonkami, dorosłymi i dziećmi, zakochanymi rówieśnikami. Baśniowa opowieść okazała się historią niezwykle uniwersalną. Byliśmy pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecamy i zachęcamy do wybrania się do Teatru Muzycznego w Gdyni, a doznania, jakich doświadczyliśmy, na długo pozostaną w pamięci.

Info. ZS Pasłęk