Komunikat

w sprawie miejsca zgłaszania nabycia i zbycia pojazdu zarejestrowanego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz  w sprawie rejestracji pojazdów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Osoby zamieszkałe w mieście Elbląg wnioski o rejestrację pojazdu oraz zawiadomienia o nabyciu
i zbyciu pojazdu zarejestrowanego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składają w Urzędzie Miejskim w Elblągu Referat Obsługi Kierowców,  Plac Dworcowy 4, 82-300 Elbląg.

Natomiast w Starostwie Powiatowym w Elblągu wnioski powyższe składają wyłącznie mieszkańcy gmin: Młynary,  Pasłęk,  Tolkmicko,  Godkowo,  Gronowo Elbląskie, Markusy, Milejewo, Rychliki oraz gminy Elbląg: Adamowo, Batorowo, Bielnik Pierwszy, Bielnik Drugi, Bogaczewo, Cieplice, Czechowo, Dłużyna – Klepa, Drużno, Gronowo Górne-Nowe Pole, Helenowo, Janowo, Janów, Kazimierzowo, Kępa Rybacka, Kępiny Wielkie, Komorowo Żuławskie, Lisów, Myślęcin – Pasieki, Nowakowo, Nowa Pilona, Nowe Batorowo, Nowina, Nowotki, Nowy Dwór, Pilona, Przezmark, Raczki Elbląskie, Sierpin, Tropy Elbląskie, Weklice – Bogaczewo, Węzina, Władysławowo.