Drugie z kolei, czerwone zawody jeździeckie dla dzieci PONY CUP 2019 NARUSA za nami. Gospodarze Majątku Tulisówka - Jolanta Tulisow wraz z zespołem pomocników dopięli wszystko na ostatni guzik! Przygotowany parkur w trzech konkursach pokonało 70 zawodników, czyli 140 przejazdów.

Wręczyliśmy wszystkim nagrody dzięki wspaniałym sponsorom: @jarpol @jmshorsetreats @fundacjakonskiezdrowienakońskimgrzbiecie @balonowytwister @hest sklep jeździecki. Mimo niepewnej pogody, zawody przebiegały bez żadnych problemów, sprawnie i profesjonalnie przeprowadzono wszystkie konkursy i dekoracje a Sędzia jak zwykle dostrzegła i doceniła wysiłek wszystkich zawodników, nie szczędząc słów otuchy czy pochwały. Robimy to dla Was. Dziękujemy, że byliście z nami, zapraszamy na wszystkie zawody cyklu PONY CUP 2019!

Następne zawody już za nieco ponad miesiąc – 11.08 PONY CUP 2019 KALIS k. Olsztyna.

Przy tej okazji chcemy także podziękować wszystkim Patronom i Sponsorom, bez których organizacja tak rasowej imprezy jeździeckiej i budowanie marki zawodów jeździeckich dla dzieci byłaby po prostu niemożliwa.

Patronat Honorowy nad PONY CUP 2019 objęli: Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Gustaw Marek Brzezin oraz Starosta Elbląski – Maciej Romanowski, patronem medialnym jest portel.pl oraz Radio Eska.

Ewa Obrycka-Błaut