Trzecie zawody w sezonie letnim z cyklu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP odbędą się już w tę niedzielę 05 sierpnia br. w Gospodarstwie Agroturystycznym MILEJEWKO w podelbląskiej miejscowości Milejewo.

Ta położona wśród złotych pól stajnia czeka na wszystkich chętnych zobaczenia zmagań najmłodszych adeptów jeździectwa w konkursach:

1.         Pony Games prowadzony dla dzieci niejeżdżących samodzielnie.

2.         Pony Games dla dzieci jeżdżących samodzielnie na czas.

3.         Konkurs numer 3 - UJEŻDŻENIE.

Jak łatwo zauważyć konkurs nr 3 jest kolejną z możliwych konkurencji jeździeckich, którą chcemy przybliżyć zarówno zawodnikom jak i kibicom. Będzie to konkurs ujeżdżenia wg autorskiego programu sędzi tej konkurencji oraz gospodyni zawodów – Emilii Nikelewskiej, a opublikowanego na funpage fb/ponycupelblag. Będziemy mogli obserwować zmagania dzieci w konkurencji zwanej czasami tańcem pary koń&jeździec, co pozwoli na żywo poznać kolejną z jeździeckich dyscyplin olimpijskich.

O komfort oglądania całych zawodów dla wszystkich kibiców, których serdecznie zapraszamy zadba jak zwykle zespół Milejewka. Na terenie zawodów jest także dostępny catering i animator zabaw, a wstęp jest bezpłatny.

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Jeździeckiego.

Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy!

PonyCup2018 Logosy04