unnamed02

Aplikacja „Szlaki Kanału Elbląskiego” to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy zwiedzają ten niezwykły obiekt na pokładzie statku, jak i tych, którzy przemierzają pobliskie szlaki pieszo lub na rowerze.

Aplikacja zawiera pełną listę rejsów oraz wycieczek Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej, a także mapy z wytyczonymi szlakami pieszymi, rowerowymi i wodnymi wiodącymi krainą kanału. Naszą podróż przez te malownicze tereny urozmaicić mogą „questy”, czyli zadania polegające na odwiedzaniu pewnych miejsc, znajdujących się na szlakach oraz zaliczeniu quizu związanego właśnie z tym miejscem.

Dużym atutem aplikacji jest mapa zawierająca wszystkie obiekty turystyczne i handlowo- usługowe, znajdujące się w okolicach kanału. Przy każdym z obiektów znajdziemy krótki opis wraz z audiodeskrypcjami i galerią zdjęć.

Aplikacja posiada także moduł pogodowy, w którym znajdziemy najświeższe prognozy dla każdej z pobliskich gmin.

Aplikacja powstała na zlecenie Związku Gmin Kanału Ostródzko-Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego oraz Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej i jest dostępna w sklepie Play oraz na AppStore.

Dawid Olejnik

unnamed01