Przejdź do treści.

24 lutego w Parku Ekologicznym w Pasłęku odbyły się Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. W kategorii juniorów srebrny medal w biegu na 3000 m zdobył Jacek Plawgo. W tym samym biegu bardzo dobrze zaprezentował się także Bartłomiej Słowiński - III miejsce.

W kategorii juniorek w biegu na 2000m srebrny medal po bardzo ambitnym biegu zdobyła Justyna Kazimierczak.

Punktowanie miejsca w swoich kategoriach zajęły także: Emilia Niedbalska, Aleksandra Dzika i Natalia Grześ. Wśród chłopców dobrze zaprezentowali się: Seweryn Prusik, Bartłomiej Piórkowski, Michał Ochnik, Piotr Zaborowski, Karol Mrozek, Mariusz Nowacki, Mateusz Rapacki, Łukasz Głuszyk, Dawid Talarek i Grzegorz Karasiewicz.