Wczoraj uroczyście oddano do użytku halę namiotową wybudowaną w Parku Ekologicznym. Przypominamy, że obiekt powstał ze środków Gminy Pasłęk, Powiatu Elbląskiego i Unii Europejskiej. Realizację inwestycji wspierało kilka firm i osób prywatnych. W uroczystości udział wzięła m.in. młodzież jeździecka, rodzice, radni rady miejskiej i powiatowej, starosta Maciej Romanowski, burmistrz Wiesław Śniecikowski, przewodniczący Marian Matuszczak, prezes firmy Protan Elmark Piotr Bąkowski i ks. mitrat Andrzej Sroka. W trakcie spotkania podziękowano wszystkim sponsorom a srebrne odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego otrzymali starosta Maciej Romanowski i burmistrz Wiesław Śniecikowski. Odznaki wręczał wiceprezes Warmińsko Mazurskiego Związku Jeździeckiego Zbigniew Witkowski. Na koniec prezes Piotr Bąkowski i prezes MKJ Nenia Robert Bujnicki podpisali umowę sponsorską na mocy, której firma Protan Elmark przelała na konto klubu określoną kwotę złotych polskich.

info: glospasleka