W środę 20 października 2021 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Elblągu, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której Wojewoda Warmińsko-Mazurski p. Artur Chojecki oraz Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty p. Krzysztof Nowacki wyróżnili zasłużonych nauczycieli, pracowników oświaty i osoby działające na rzecz edukacji, wręczając odznaczenia państwowe. Pedagodzy uhonorowani zostali Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Medalami za Długoletnią Służbę, Medalami Komisji Edukacji Narodowej, a także nagrodami Ministra Edukacji Narodowej i Kuratora Oświaty. Wśród wyróżnionych znaleźli się także nauczyciele Zespołu Szkół w Pasłęku. Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymali p. Mariusz Mackiewicz oraz p. Tomasz Tuniewicz, Brązowy Medal otrzymały p. Elżbieta Czerska i p. Emilia Kołecka-Duda. A p. Marta Puławska za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej.
Gratulujemy i życzymy Państwu radości i satysfakcji z podejmowanych działań oraz zdrowia i osobistego szczęścia.

Info. ZS Pasłęk