17 kwietnia w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Kamionku Wielkim odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych. Obecnością swą zaszczycili nas Tomasz Domżalski – dyrektor PCPR w Elblągu, Jacek Augustynowicz – sekretarz powiatu, Genowefa Kwoczek – przewodnicząca Rady Powiatu w Elblągu, a także byli pracownicy ZAZ, którzy odeszli na emeryturę.

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem kierownika ZAZ Mariusza Kiełtyki, który przywitał wszystkich przybyłych. Kierownik ZAZ oraz przybyli goście w kilku słowach podziękowali za wspólne spotkanie, życząc wszystkim zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Po odczytaniu przez naszego pracownika Ewangelii wg świętego Jana wspólnie zasiedliśmy do stołu, by delektować się tradycyjnymi potrawami wielkanocnymi. Na stole nie zabrakło tradycyjnego żurku z kiełbasą i jajkiem czy babki wielkanocnej oraz innych potraw serwowanych tradycyjnie podczas Wielkanocnego śniadania.

Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Kierownik ZAZ wręczył gościom upominki symbolizujące Święta Wielkiej Nocy i jednocześnie podziękował za przybycie.

Agnieszka Borkowska

56ea