II Pasłęcki MTB Maraton, który odbył się 20 czerwca 2015 roku to już historia. W tym roku na starcie stanęło ponad 230 zawodników. Start i meta ulokowane były w okolicy pasłęckiego zamku i wiodły pasłęcką „serpentyną”, ścieżkami Parku Ekologicznego w kierunku lasu w okolicach miejscowości Gołąbki. Około 10 km czekał fragment trasy z kilkoma "niespodziankami". Finisz pod górę po "kocich łbach" też dawał się we znaki. Na każdego zawodnika, który ukończył swój dystans czekał pamiątkowy medal z Bramą Młyńską w tle, a na zwycięzców kamienne statuetki.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym maratonie DZIĘKUJEMY i zapraszamy za rok. Dołożymy wszelkich starań, by każdy chciał wrócić do nas na kolejną edycję.

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów, bez których organizacja tej imprezy byłaby niemożliwa, a są nimi:
Urząd Miasta i Gminy Pasłęk, PAMAX - Maria Lisowska, Starostwo Powiatowe w Elblągu, GEOSYSTEM - Łukasz Wasilewski, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy, Zakład Produkcji Tektury i Opakowań - Arkadiusz Cebula, Perfect - Stanisław Jasina, Hollas, Sklep rowerowy NEXUS Elbląg, Cukiernia Hildebrandt - Maria Zarzeka, Zakład usług budowlana MYTYCH, Smażalnia OKOŃ, ZACISZE - Renata Kłysz, LOLBIT komputer - Maciej Rokicki, PROXMUS, Dave-Design studio reklamy, GORDON, GABI - salon fryzjerski, OKNA - Grzegorz Stasiak, Stolarstwo Krasowski, ROSA - Marta Czerska, Usługi Stolarskie Eugeniusz Czerski.

Team MUSTANG Pasłęk

Sławomir Borysewicz